Nowoczesne wnętrza
Realizujemy nowoczesne aranżacje zgodnie z projektami i oczekiwaniami naszych klientów.

Nowoczesne wnętrze

powinno być stylowe i przede wszystkim funkcjonalne. Niekiedy połączenie tych dwóch cech może wydawać się niemożliwe, dlatego też w trudnych sytuacjach warto zgłosić się po pomoc do właściwych fachowców. Jesteśmy firmą świadczącą usługi kompleksowych remontów pomieszczeń w wysokim standardzie. Cechuje nas bogate doświadczenie, profesjonalizm oraz perfekcjonizm. W tym konkretnym przypadku ogromną rolę odgrywa przygotowanie odpowiedniego projektu oraz wybór właściwych materiałów wykończeniowych, które dodatkowo podkreślą atuty nowoczesnych pomieszczeń. Dysponujemy zgranym zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy przeprowadzili już dziesiątki prac remontowych związanych z wykończeniem wnętrz w stylu nowoczesnym. Gwarantujemy szybkie i terminowe wykonanie oraz 100% satysfakcję!

Beton architektoniczny

Specjalizujemy się w wykonywaniu dekoracyjnego betonu architektonicznego. Efekt betonu na ścianie jest jedną z charakterystycznych cech wnętrz nowoczesnych. Niezwykle efektowny i stylowy nadaje wnętrzom oryginalnego wyglądu. Wysoka jakość świadczonych przez nas usług jest wynikiem wykorzystania profesjonalnych materiałów – w tym wypadku masy betonowej znanego i cenionego producenta SAN MARCO. Tynk imitujący surowy beton jest łatwy w aplikacji, co znacznie skraca czas prac remontowych, a dodatkowo także trwały. 

Tynki dekoracyjne

Wykonujemy również efektowne tynki dekoracyjne, wyróżniające się ciekawym i niepowtarzalnym wyglądem. Do prac wykończeniowych wykorzystujemy sprawdzone materiały znanych producentów, w tym konkretnym przypadku są to trwałe i odporne na uszkodzenia produkty marki SAN MARCO. Działamy szybko i precyzyjnie, oferujemy profesjonalne doradztwo oraz pomoc w doborze najlepszego rozwiązania. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i osób prowadzących własną działalność gospodarczą.

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do skontaktowania się z nami poprzez e-mail lub kontakt telefoniczny.