O nas

Odbiór

Oferujemy odbiór mieszkań, domów i lokali usługowych od deweloperów na rynku pierwotnym jak i wtórnym. Dzięki naszej technicznej wiedzy unikniesz nieprzewidzianych sytuacji i niepotrzebnych kosztów napraw i poprawek. Oferujemy profesjonalną pomoc i fachowe doradztwo przy zakupie nieruchomości.

Projekty

Przeprowadzamy kompleksowe remonty w oparciu o przygotowany projekt. Jest on bardzo ważnym elementem każdej budowy, przebudowy czy remontu. Projekty dają gwarancję, że końcowy efekt będzie zgodny z zamierzonym. Dzięki wizualizacji inwestor już na początku może zobaczyć finalny efekt naszych prac. 

Realizacja

Zadowolenie jest dla na najważniejsze dlatego działamy profesjonalnie i precyzyjnie, dokładając wszelkich starań by, realizacja każdego zlecenia wykonana została z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Oferowane przez nas usługi wykonywane są w zgodzie ze sztuką budowlaną, co przekłada się na ich jakość oraz trwałość.

PROJEKT WAWA to polska firma z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży remontowo-budowlanej. Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie kompleksowego przeprowadzania remontów oraz prac wykończeniowych w wysokim standardzie.

Firma cechuje się profesjonalizmem i perfekcjonizmem. Zatrudniamy najlepszych, wykwalifikowanych specjalistów, którzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę i doskonalą swoje umiejętności związane z daną dziedziną branży remontowo-wykończeniowej. Podjęte przez nas działania wykonywane są w oparciu o wykorzystanie najtrwalszych materiałów i nowoczesnych technik remontowych.

Kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz Warszawa – remonty mieszkan i domów, remonty biur

Zaufaj specjalistom

Kompleksowe remonty Warszawa

Z naszej bogatej i różnorodnej oferty skorzystać mogą zarówno Klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. Gwarantujemy terminowe wykonanie zlecenia i wysoką jakość wykonanych usług, czego najlepszym dowodem są pozytywne opinie usatysfakcjonowanych Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz galerią wykonanych realizacji.